IMMORTALS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IMMORTALS

Intergalaktické fórum aliance, která jako Fénix vstala z popela
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Intergalaktická Konfederace

Goto down 
+4
MisterG
Beelzebub
Dzakob
Elo
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
forfan
Anonymní




Intergalaktická Konfederace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intergalaktická Konfederace   Intergalaktická Konfederace - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 03, 2007 11:23 am

neúčast a ztráty jsou vždy předvídatelé. Takže při správném plánování útoků může bitva dopadnout jen lépe, nikdy hůře. Jako řadový člen budeš moci ovlivnit jednání TVÉ VLASTNÍ ALIANCE. pokud nebudeš spokojen, vždy můžeš alianci změnit, nebo hlasovat pro změnu vedení (členů). To máš jako EU. Jako řadový občan taky nemůžeš přímo ovlivnit zasedání Evropského parlamentu. Můžeš ovlivnit Parlament ČR, jestli mi rozumíš. Je to stejný princip
Návrat nahoru Goto down
forfan
Anonymní




Intergalaktická Konfederace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intergalaktická Konfederace   Intergalaktická Konfederace - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 03, 2007 11:30 am

ja se tedy obavam hlavne toho, ze vyjednávání o Intergalaktické Konfederaci uvízne na mrtvém bodě a nakonec z toho nic nebude

jménem ULA
diplomat
Návrat nahoru Goto down
MisterG

MisterG


Po?et p?ísp?vk? : 85
Join date : 22. 07. 07

Intergalaktická Konfederace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intergalaktická Konfederace   Intergalaktická Konfederace - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 03, 2007 7:31 pm

Takže by bylo dobrý rozjet už činy. Pro začátek by se měl změnit screen všech zúčastněných aliancí. Pokud lze změnit jméno aliance, bylo by dobrý dát do závorky naší společnou zkratku. Měl by se udělat průzkum vojenské síly, ať víme na čem jsme atd.

Byl zde návrh intergalaktického fóra pro vedení zúčastněných aliancí. Na tom už se může pracovat, pak by měl být někdo mluvčí, který bude informovat svojí ali o krocích a plánech intergalaktické konfederace. Nejlépe někdo z vedení.
Pro tyto zprávy můžu zde vytvořit kategorii. Kde by nás např. Callion informoval.
Návrat nahoru Goto down
https://immortals.forum-canada.com/
forfan
Anonymní




Intergalaktická Konfederace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intergalaktická Konfederace   Intergalaktická Konfederace - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 03, 2007 9:53 pm

ostatni celny aliancí budou informovat prave ti dva zastupci. ale zasedani konfederace bude tajne. nejen ze ostatni nebudou moci prispivat, ale nebudou moci ho ani shlednout. to je oprav du dulezite, protoze mohou byt porjednavana citliva temata, ktera by mohla byt lehce zneuzita
Návrat nahoru Goto down
Gallente
Anonymní




Intergalaktická Konfederace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intergalaktická Konfederace   Intergalaktická Konfederace - Stránka 2 Icon_minitimeSat Aug 04, 2007 3:46 pm

ahoj. presiel som teda od slov k cinom a vytvoril osm forum. prosim aby mi napisal vodca kazdej aliancie dvoch zastupcov, ktorym potvrdim registraciu. nikomu inemu nebude registracia umoznena. za alianciu Gallente Federation to budu uwah a Ulwarth, kedze uwah tu chvilu nebude tak zatial namiesto neho to bude Matt14. a definitivne mi teda napiste kto do toho ide a kto nie. forum je na stranke . prosim aj zucastnene aliancie aby si dali na svoju aliancnu stranku ze patria do Intergalaktickej Konfederacie. Zatial vam dakujem za aktivitu a cakam vase registracie na . s pozdravom Ulwarth
Návrat nahoru Goto down
Gallente
Anonymní




Intergalaktická Konfederace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intergalaktická Konfederace   Intergalaktická Konfederace - Stránka 2 Icon_minitimeSat Aug 04, 2007 4:46 pm

neviem preco ale nezobrazilo to odkaz na forum. je to ogamekonfederace.freeforums.org. dufam ze teraz to zobrazi.
Návrat nahoru Goto down
Callion

Callion


Po?et p?ísp?vk? : 144
Join date : 22. 07. 07
Age : 31
Location : OGame Vesmír 2 :-)

Intergalaktická Konfederace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: c   Intergalaktická Konfederace - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 05, 2007 11:27 pm

Od nás to budu já Callion a puNi ktery je momentalne na dovolene ale brzy se vrati
Návrat nahoru Goto down
Gallente
Anonymní




Intergalaktická Konfederace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intergalaktická Konfederace   Intergalaktická Konfederace - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 10:14 am

prosim ked mi budete pisat zastupcov tak napiste aj za aku alianciu. dakujem.
Návrat nahoru Goto down
Já I.
Anonymní




Intergalaktická Konfederace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Všichni budete zničeni   Intergalaktická Konfederace - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 08, 2007 1:26 am

Nemáte šanci! Stejně budete všichni zničeni!
Návrat nahoru Goto down
maxton

maxton


Po?et p?ísp?vk? : 217
Join date : 22. 07. 07
Location : Atlantis

Intergalaktická Konfederace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intergalaktická Konfederace   Intergalaktická Konfederace - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 08, 2007 10:20 am

Někdo si věři asi je od gumidku.
Návrat nahoru Goto down
:D
Anonymní




Intergalaktická Konfederace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: lolec   Intergalaktická Konfederace - Stránka 2 Icon_minitimeThu Aug 09, 2007 8:17 pm

I kdyby vas bylo klidne 7k tak vam stejne nakopu prdel Very Happy a zatim se mi to dari a vy sraby se zmuzete jen na sken me planety ale pak skutek utek Very Happy:D:D
Návrat nahoru Goto down
maxton

maxton


Po?et p?ísp?vk? : 217
Join date : 22. 07. 07
Location : Atlantis

Intergalaktická Konfederace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intergalaktická Konfederace   Intergalaktická Konfederace - Stránka 2 Icon_minitimeThu Aug 09, 2007 9:15 pm

No kdopak to asi je Very Happy žeby brutus ?? Smile
Návrat nahoru Goto down
:D
Anonymní




Intergalaktická Konfederace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: lolec   Intergalaktická Konfederace - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 10, 2007 12:23 pm

lol! kdepak zadnej brutus ja jsem s ali Darkness Legion Society a nakopem vam prdel vy amateri pod te donas uz se tesime bounce
PS. a kdyby se vam nechtelo tak aspon napiste jmena sefu vasich ali at mam na koho utocit Very Happy:D
Návrat nahoru Goto down
Já I.
Anonymní




Intergalaktická Konfederace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intergalaktická Konfederace   Intergalaktická Konfederace - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 10, 2007 1:41 pm

Správně, jen do nich. Jsou to sraby. Vyskakujou si jenom protože jich je 240, ale jsou to děsný amatéři. Stejně jako ti z aliance NDR. Prostě slabý hráči se musí kupit do velkých aliancí. A ty aliance ještě spojí do konfederací a myslí si, že si na ně nikdo netroufne, ale to se pletou! Počkejte až se potkáme na bojišti. Zatím nemůžu prozradit z které jsem aliance, protože mluvím jen za sebe a ostatní ještě nejsou rozhodnuti, ale myslím si že je dokážu přesvědčit o tom, že ta vaše slavná konfederace musí být zničena!
Návrat nahoru Goto down
maxton

maxton


Po?et p?ísp?vk? : 217
Join date : 22. 07. 07
Location : Atlantis

Intergalaktická Konfederace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intergalaktická Konfederace   Intergalaktická Konfederace - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 10, 2007 1:43 pm

Ja nevim jak by to dopadlo ale tipuju že by sme spiš vyhrali my ale nevim kdo hraje u vas takže to nemužu řict určitě.
Návrat nahoru Goto down
:D
Anonymní




Intergalaktická Konfederace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: tak co bude   Intergalaktická Konfederace - Stránka 2 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 10:35 am

Tak co bude s tou vasi konfederaci nebo co to jste za spolek amateru zatim na me jen machrujou z vasi ali IMS ale stejne je vzdycky okradu znicim vsechno lode obranu a ukradnu co se da a nic Very Happy!!!
TAK SI PRO NAS PODTE JSME NA SOURADNICICH
galaxie-1 system-110 a jmeno orochimarucz a pak este
galaxie-4 system-387 a jmeno alucardosama
uz se nemuzem dockat Very Happy:D:D
Návrat nahoru Goto down
Alucardo
Anonymní




Intergalaktická Konfederace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: lol   Intergalaktická Konfederace - Stránka 2 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 10:42 am

No tak co bude, doslechl jsem se že se nás bojíte, to ste takový sraby že nám nedopřejete ani pár surovin na oběžnou dráhu? A když už jsem u toho, tak kdo z vaší ali je ve čtvrtym vesmíru? Abych běděl na koho mám útočit Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
calipso
Anonymní




Intergalaktická Konfederace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intergalaktická Konfederace   Intergalaktická Konfederace - Stránka 2 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 12:11 pm

Ja neverim vlastnim ocim, kolik vam je proboha? Je to prece jenom hra, nekdo ji uz ma zmaklou z predchoziho servru nekdo ji teprv obevil a uci se, tak si tu nehonte panove a damy ego a hodte se do klidu.
Ale chapu ze pokud tu reaguju na 11lety haranty tak se to tu neobejde bez dalsich planych vyhruzek
Návrat nahoru Goto down
Alucardo
Anonymní




Intergalaktická Konfederace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: LOOOOOOOOOOOOOOL   Intergalaktická Konfederace - Stránka 2 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 12:15 pm

Když myslíš že jsme 11ti letý haranti, tak si to můžeš ověřit Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Alucardo
Anonymní




Intergalaktická Konfederace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: :D :D   Intergalaktická Konfederace - Stránka 2 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 12:20 pm

Sice nevim kolik ti je, ale velkej rozdíl mezi našim věkem nebude.

A ano, tohle je hra, ale rozdíl je v tom, že to je Válečná hra, tak bych čekal, že pujde o válčení než o farmaření, ikdyž mi to nevadí Smile
Návrat nahoru Goto down
:D
Anonymní




Intergalaktická Konfederace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: lolec   Intergalaktická Konfederace - Stránka 2 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 12:20 pm

Aha tak za prvi tohle hrajem poprvi
za druhy jedenact je tak max tobe
za treti jedinej kdo si tu zveda ego jste vi s tim jak furt machrujete kolik vas je a zkutek utek
a za 4 hra bez utoku a jen plna vyhruzek je o nicem a jak je videt furt do vas utocime a este jsem nevidel ani lehkyho transportera ale jen sondy asi do vas budem muset utocit vic a vic nez se dockame odvety jak to tak vypada
Návrat nahoru Goto down
Callion

Callion


Po?et p?ísp?vk? : 144
Join date : 22. 07. 07
Age : 31
Location : OGame Vesmír 2 :-)

Intergalaktická Konfederace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: a   Intergalaktická Konfederace - Stránka 2 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 3:47 pm

zavři hubu vylizana tlamo .-... nevim jak jinak ti vysvetlit ze ses velkej machirek co neumi nic jineho nez machrovat ... mimochodem... Az na tebe pude tak 100 utoku tak se moc omlouvam ale prece.. je to valecna hra...Nebo ne ? lol!
Návrat nahoru Goto down
:D
Anonymní




Intergalaktická Konfederace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: lolec   Intergalaktická Konfederace - Stránka 2 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 4:16 pm

konecne si to pochopil ze chci aby ste na nas utocili a az uvidim tech 100 letek a vic tak uverim zatim vidim jenom 3 utoky na kolonie:P
ja nemachruju nemam proc chtel sem jeonm aby ste na nas zacali utocit kdyz ste tak silny a furt machrujete uz se tesim:bounce: Rolling Eyes
a dej vedet vsem co to jde kdyz uz ma byt ta valka Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Callion

Callion


Po?et p?ísp?vk? : 144
Join date : 22. 07. 07
Age : 31
Location : OGame Vesmír 2 :-)

Intergalaktická Konfederace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: a   Intergalaktická Konfederace - Stránka 2 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 4:22 pm

my machrujeme ?? kde si to vyhrabal ?? ses asi hodne mimo
Návrat nahoru Goto down
:D
Anonymní




Intergalaktická Konfederace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: lolec   Intergalaktická Konfederace - Stránka 2 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 4:58 pm

Vis co bylo mim hlavnim cilem aby jste na nas utocili cos ste furt nechteli tak jsem musel neco napsat co vas dostane do varu a primeje otocit cos se deje a jsem konecne spokojen afro
A JEN TAK DAL CIM VIC TIM LIP jen do nas !!!!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Intergalaktická Konfederace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intergalaktická Konfederace   Intergalaktická Konfederace - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Intergalaktická Konfederace
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
IMMORTALS :: Ostatní :: Jiná aliance a hráči-
Přejdi na: