IMMORTALS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IMMORTALS

Intergalaktické fórum aliance, která jako Fénix vstala z popela
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Intergalaktická Konfederace

Goto down 
+4
MisterG
Beelzebub
Dzakob
Elo
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Alucardo
Anonymní




Intergalaktická Konfederace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Pan X   Intergalaktická Konfederace - Stránka 4 Icon_minitimeSun Aug 12, 2007 2:25 pm

Dík za podporu, já to věděl že má za armádu jenom transportéry, sondy, a nic neříkající hlášky a výhružky Very Happy

A jestli to ostatnim nedošlo, tak Orochimaru už útočí na vašeho vůdce jak divej, včera ho přestalo bavit jen číst výhružky a psát svoje, tak přešel na činy, a daří se mu dobře. Já jsem tvrdší oříšek ve výměně názorů, takže ještě chvilku vydržim, ale už mi začíná přetékat hangár trpělivosti Smile, takže si asi taky zafarmařim na vašem " Všemocném" vůdcovi, a nebo si jen ozkoušim sílu svojí letky.

Mno nic, až někdo (vůdce samozřejmě) zase napíše něco duchaplného, rád se po něm svezu, a jakákoliv pomoc se vítá Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Callion

Callion


Po?et p?ísp?vk? : 144
Join date : 22. 07. 07
Age : 31
Location : OGame Vesmír 2 :-)

Intergalaktická Konfederace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intergalaktická Konfederace   Intergalaktická Konfederace - Stránka 4 Icon_minitimeSun Aug 12, 2007 2:31 pm

No nevimkdy ti dojde ze na ty planete nic nemam takze si asi silu neozkousis.. vem si tech 6k surovin Very Happy Delej jak myslis ... Ale ze utocite jen na me.. Zajimavy... Ze byste se báli ?? hmm ael vyhruzky vam dou
Návrat nahoru Goto down
Callion

Callion


Po?et p?ísp?vk? : 144
Join date : 22. 07. 07
Age : 31
Location : OGame Vesmír 2 :-)

Intergalaktická Konfederace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intergalaktická Konfederace   Intergalaktická Konfederace - Stránka 4 Icon_minitimeSun Aug 12, 2007 2:37 pm

Zamykam tohle forum.. To ze si Darkness tady lesti ego nikomu nepomaha.. Oni jsou jen 4 tak si nemaji s kym povidat ... tak si musi povidat s nami.... lol!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Intergalaktická Konfederace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intergalaktická Konfederace   Intergalaktická Konfederace - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Intergalaktická Konfederace
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
IMMORTALS :: Ostatní :: Jiná aliance a hráči-
Přejdi na: